Jóga Sušice

V Sušici cvičíme jógu v objektu nové otevřeného Sportoviště. Součástí areálu je plavecký bazén (25 m) s vířivkami a tobogánem. Wellness nabízí finskou saunu s pravidelnými rituály. Pro fitness jsou zde k dispozici dva sály – Zrcadlový sál (tam probíhají naše jógové lekce), Malý sál (Spinning, TRX) a Posilovna. Areál nabízí hezké zázemí – šatny & sprchy. Samotný Zrcadlový sál má příjemnou otevřenou dispozici a klimatizaci.
Na lekcích máme k dispozici pomůcky – jógamatky, bločky, pásky a masážní míčky. Krásné počasí v červnu nám už umožňuje cvičit venku na dřevěné terase s výhledem, Je to moc fajn 🙂

 Obtížnost
Všechny tři typy lekci jsou otevřeny začátečníkům. Ti si mohou díky pravidelnému cvičení postupně osvojovat jednotlivé pohyby & pozice.

 Atmosféra
Jestli si chcete společně zacvičit v moderním prostoru, zrcadlový sál je pro vás to pravé 🙂
Lekci jógy můžete spojit bud‘ s další aktivitou, kterou nabízí Sportoviště, nebo se projít podél řeky Otavy. Začátek značené stezky je kousek za Sportovištěm.

 Rezervace & Cena
Místo na lekci si je možné zarezervovat přes rezervační systém Sportoviště. Cena za lekci odpovídá ceníku.

Lekce jógy pořádáme pravidelně, vyberte si tu pravou

JÓGA PRO RADOST

 Cvičíme každé pondělí 19:30 – 20:30

Na lekcích rozvíjíme zdravý a funkční pohyb. Oživíme pohyblivost naší páteře. Zaměříme se na uvolnění a rozpohybování velkých kloubů (kyčlí a ramen). Pozornost povedeme k posílení středu těla, že kterého vychází náš veškerý pohyb. Výsledkem našeho společného snažení bude radost že zdravého pohybu a pocit uvolnění v těle a mysli 🙂

SLOW FLOW JÓGA (mimo letních prázdnin)

 Cvičíme každou neděli 19:15 – 20:15

V nedělní lekci rozvíjíme vnímavost ke svému tělu, jeho možnosti i omezení. Zaměříme se na propojení pohybu do jednoduchých sestav v pomalejším tempu a v souladu s dechem. Vyzkoušíme různé variace Pozdravu Slunce. Svou praxi zakončíme příjemnou relaxací.

Nebydlíte poblíž? Máte to z ruky?
Jógu cvičíme i v dalších městech. Podívejte se, kde se můžeme potkat.