Jóga Kašperské Hory

V Kašperských Horách cvičíme jógu v areálu Sportoviště vedle Základní školy. Kromě Sportovní haly a Malého sálu, kde podle velikosti skupinky cvičíme jógu, je k dispozici ještě posilovna. Venkovní tartanové hřiště je využitelné pro tenis, nohejbal, fotbal a basketbal. Obě haly poskytují moderní zázemí (šatny a sprchy).
Na lekcích jógy jsou k dispozici pomůcky – jógamatky, bločky, pásky a masážní míčky. 

 Obtížnost
Lekce jsou vhodné pro všechny, kteří mají chuť si zacvičit jógu. Díky pravidelnému cvičení si postupně můžeme osvojovat jednotlivé pohyby & pozice.

 Atmosféra

Setkávání se na pravidelných úterních lekcí na Sportovišti je pro mne jako za odměnu. Dělá mi velkou radost, jaká milá jógová komunita se postupně vytvořila a vytváří.

Pokud máte chuť si vyzkoušet kouzlo společného cvičení jógy, přidejte se k nám. Společně tvoříme přátelské a příjemné prostředí, které podporuje rozvíjet vnímavost ke svému tělu.

Akustika ve Sportovní hale podtrhuje vyznění muziky z našich oblíbených playlistů při závěrečné relaxaci. A když máme štěstí, tak při večerní lekci je ze Sportovní haly úchvatný výhled na Měsíc.

 Rezervace & Cena
Místo na lekci si můžete  zarezervovat = rezervaceCena za 60 min lekci je 170 Kč..

Lekce jógy pořádáme pravidelně, vyberte si tu pravou

PLYNULÁ JÓGA

 Cvičíme každé úterý  19:30 – 20:30

Plynulé, na sebe navazující pohyby v harmonii s dechem podpoří přirozenou flexibilitu vašeho těla. Naladíte se tak na vnímání svého vlastního těla a zklidníte svou mysl.

Nebydlíte poblíž? Máte to z ruky?
Jógu cvičíme i v dalších městech. Podívejte se, kde se můžeme potkat.